Ділові подорожі

З нами простіше, надійніше та зручніше керувати діловими подорожами, а також ефективно керувати тревел-бюджетом вашої компанії!

Ми надаємо повний спектр послуг тревел менеджменту та тревел консалтингу з організації ділових подорожей для компаній і корпорацій, в бізнес процесах, яких відрядження та ділові заходи відіграють важливу роль в досягненні цілей їх бізнесу.

Протягом більше 15 років ми надаємо повний спектр послуг в області організації ділових подорожей. В основі бізнесу скорочення корпоративних витрат та надання якісного сервісу. Ми по праву вважаємося експертами та лідерами ринку завдяки багаторічному досвіду, висококваліфікованим фахівцям, та високому рівню обслуговування та інвестицій в нові технологічні розробки.

Ми – компанія, що формує стандарти ринку на основі досвіду довгострокового співробітництва з десятками великих корпоративних клієнтів з різних сфер бізнесу. З 2007 року ми є членом IATA і з 2012 року ексклюзивним партнером глобальної мережі EGENCIA AN EXPEDIA в Україні.

Діловим мандрівникам

Ми розуміємо всі аспекти потреб ділового мандрівника завдяки багаторічному досвіду та світовому рівню експертизи.

Тревел Менеджерам

Ми навчаємо, консультуємо і допомагаємо тревел менеджерам та координаторам керувати графіком подорожей всієї компанії.

Керівництву компанії

Управління діловими подорожами компанії, спрямоване на досягнення поставлених фінансових результатів.

EGENCIA Global Alliance Partner in Ukraine

Партнерство з однією з найбільших в світі Travel Management Company

Таке партнерство відкриває для наших корпоративних клієнтів, нові можливості та переваги, які раніше не були представлені на локальному бізнес тревел ринку і дає нам можливість надавати послуги в Україні на якісно новому рівні.

Детальніше

Ми безкоштовно проведемо повний аудит вашого сегмента ділових подорожей!

Запит Аудиту

Ви бажаєте максимально знизити витрати на ділові подорожі?

Corporate Self Booking Tool