Skip to main content

Діловим мандрівникам

Ми розуміємо потреби ділових мандрівників, тому що ми самі ділові мандрівники.

Для наших мандрівників ми пропонуємо персонально налаштовані послуги та опції, інформація про яких міститься в профілях, які пам'ятають ваші особисті переваги та номери карток лояльності.

В результаті ви отримуєте вигоди які повністю відповідають вашим очікуванням.

Ми розуміємо потреби ділових мандрівників, тому що ми самі ділові мандрівники. Наші консультанти завжди на зв'язку, починаючи з моменту планування подорожі, до реєстрації на рейс і заселення в готель, а також в разі необхідності внести зміни, коли ви вже в дорозі, для того щоб ваша ділова подорож була спокійною і успішною.

Навіть в разі виникнення проблем або надзвичайних ситуацій під час подорожі, наші консультанти доступні 24 години на добу, сім днів на тиждень, щоб забезпечити найкращий сервіс та вашу безпеку.

Ми прагнемо забезпечити кожного нашого клієнта кращими варіантами для його подорожі. Наша Служба підтримки клієнтів складається з професіоналів в сфері туризму, які спеціально навчені, для надання клієнтам кваліфікованих консультацій та відмінного сервісу незалежно від їх місця розташування.

Планування, бронювання та управління вашою подорожжю стає легким простим і ефективним завдяки нашим консультантам, які мають доступ до кращого тревел контенту світових постачальників.

У вас інша роль в компанії?

Тревел менеджерам

Ми допомагаємо корпоративним тревел менеджерам вашої компанії краще керувати програмою подорожей.

Керівництву компанії

Управління діловими подорожами компанії, спрямоване на досягнення поставлених фінансових результатів.

Ви бажаєте максимально знизити витрати на ділові подорожі?

Corporate Self Booking Tool

Ми безкоштовно проведемо повний аудит вашого сегмента ділових подорожей!

Запит Аудиту