Skip to main content

Керівництву компанії

Управління діловими подорожами компанії, спрямоване на досягнення поставлених фінансових результатів.

Корпоративні витрати на відрядження, організацію конференцій та інших заходів є невід'ємною частиною і складають значну частину бюджету компаній, що вимагає професійного підходу до їх закупівлі, планування і відстеження витрат.

Оптимизация затрат на деловые поездки

Крім поточного обслуговування з бронювання сервісів для організації і здійснення подорожей, ми надаємо консалтингові послуги для керівників і власників компаній, які включають в себе розробку ефективної тревел політики (Travel Policy), а також послуги з оптимізації витрат (Expense Management) на ділові подорожі.

Поєднуючи класичну схему обслуговування з інноваційними тревел технологіями, і базуючись на досвіді глобального тревел ринку, ми забезпечуємо підтримку і економію фінансових коштів десяткам великих компаній в Україні.

 Відділу закупівель

Для фахівців із закупівель послуг з організації відряджень ми надаємо можливість ознайомитися з міжнародною практикою закупівель в даній сфері і отримати знання про те, як правильно розроблена тревел-політика, при її дотриманні в процесі організації відряджень, позитивно впливає на зниження витрат компанії (до 30% ), економію робочого часу ваших тревел-координаторів, адміністративного та фінансового відділів, зменшує фінансові та організаційні ризики, а також скорочує помилки, пов’язані з людським фактором і як найбільш ефективно провести тендер і вибрати надійного постачальника послуг ділового туризму.

Крім того, наші фахівці розкажуть, як правильно скласти RFP, і які основні пункти такого документа, позначать правильні критерії вибору ТМС. Адже сьогодні ТМС, в її кращому професійному розумінні, – це не бізнес з бронювання авіаквитків і готелів, а бізнес по управлінню тревел-бюджетами. І найважливіша частина роботи ТМС – збір, обробка, аналітика і надання даних у вигляді звітності.

MIS звіти

На підставі аналізу наданих нами даних керівник приймає найважливіші рішення: з якими постачальниками необхідно укласти або припинити контракти, наскільки постачальники ефективні, наскільки компанії вигідна співпраця з вибраними постачальниками …

Ми розробили і адаптували десятки різних видів тревел-звітів, і точно знаємо, як перетворити звіти з покладів «корисної інформації» в фінансові інструменти, що допомагають ефективно а) проводити корпоративну тревел-політику і б) керувати тревел-бюджетом.

Керівництву компанії

Наші звіти призначені керівникам, відділу закупівель і фінансовому відділу, в тому числі CFO. Крім різноманітних статистичних звітів і порівняльних звітів за різні періоди (наприклад, «Зміна середньої вартості квитка»), існують звіти, на підставі яких фахівці роблять висновки про упущену вигоду, про можливу економію тревел-бюджетів.

Також керівництву компаній, що мають розгалужену мережу регіональних філій, дуже важлива можливість контролювати, аналізувати і управляти бюджетами регіональних офісів. Для цього існують спеціальні звіти, які консолідують інформацію по всіх філіях, але при цьому чітко розбивають витрати по кожному офісу окремо.

Відділу безпеки

Не менш важливим є і блок звітів з безпеки, адже сьогодні компанії несуть страхову і фінансову відповідальність за своїх співробітників. Для цієї аудиторії – HR-служби і Служби безпеки, існує набір так званих Risk Management звітів. Це і pre-trip звіти, автоматично попереджають службу безпеки, що співробітник збирається в країну, не рекомендовану компанією для відвідування. Це і звіти, що дозволяють в режимі реального часу отримувати інформацію про місце перебування відрядженого співробітника на випадок непередбачених ситуацій.

Співробітникам компанії

Нарешті, серед зацікавлених в звітах осіб виділяють самого співробітника, який подорожує у справах компанії. Після кожної подорожі він зобов’язаний відзвітувати перед бухгалтерією. І особистий онлайн-кабінет з індивідуальними звітами – кращий документальний помічник. Особливо, якщо відрядження займають значну частину робочого часу.

У вас інша роль в компанії?

Діловим мандрівникам

Ми розуміємо потреби ділових мандрівників, тому що ми самі ділові мандрівники.

Тревел менеджерам

Ми допомагаємо корпоративним тревел менеджерам вашої компанії краще керувати програмою подорожей.

Ми безкоштовно проведемо повний аудит вашого сегмента ділових подорожей!

Запит Аудиту

Ви бажаєте максимально знизити витрати на ділові подорожі?

Corporate Self Booking Tool